KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17475256
nr 1747 5256
Jerzy Luczak-Szewczyk
(1923-1975), Sverige
Oljemålning, "En Route". Signerad, daterad a tergo 1965. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 132x92 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 8 december 2025
kl 18:28:24
5/12 09:02:37
Jerzy Luczak-Szewczyk
Läs mer om Jerzy Luczak-Szewczyk